Poznaj Nas

VANMAR - producent mebli i frontów MDF

Zadzwoń i umów się na spotkanie! Nasz przedstawiciel przyjedzie i pokaże próbki naszych frontów oraz przedstawi ofertę. Przy większych zamówieniach sami dostarczamy fronty do klientów. Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Doświadczenie
od 1992 roku

Vanmar Meble w lutym 1992 roku po uzyskaniu wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej, rozpoczęło działalność w obszarze produkcji mebli. W trakcie kilkunastu lat działalności VANMAR zdobyło duże doświadczenie, zapewniając swoim klientom nowoczesne produkty o bardzo wysokiej jakości. Z każdym następnym rokiem zakład wprowadzał do produkcji nowe modele mebli, specjalizując się w szczególności w produkcji stolików RTV, biurek, komód, szaf, ław i regałów. Systematycznie poszerza zasięg rynku (od regionalnego, przez krajowy do rynków eksportowych).

Gwarancja jakości naszych produktów

Wszystkie wyroby przedsiębiorstwa posiadają świadectwa Wytrzymałości, Stateczności i Bezpiecznych Rozwiązań Konstrukcyjnych - Norma: PN-EN 1727:2001. Konsekwentnie i świadomie umacnia swoją pozycję rynkową, wprowadzając nowe wzory produktów. Tylko w ostatnich pięciu latach przedsiębiorstwo zakupiło wiele nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz zatrudniła nowych pracowników, osiągając wzrost przychodów ze sprzedaży. W ciągu wielu lat działalnosci VANMAR zyskało bardzo dobrą opinię i poprawiało swój wizerunek wsród odbiorców, co systematycznie wykorzystuje poprzez rozszerzenie swoich udziałów na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Indywidualna oferta
mebli na wymiar

Wychodząc naprzeciw naszym klientom wykonujemy meble na wymiar, zapewniając fachowy pomiar, projekt, montaż. Na indywidualne zamówienia wykonujemy meble kuchenne, pokojowe, biurowe, sklepowe, wyposażenia hoteli i pensjonatów, szafy, zabudowy, systemy drzwi przesuwnych.

Oferujemy także sprzęt AGD wolnostojący i do zabudowy, renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Skawa - pokój dziecięcy

Skomielna Biała Kuchnia 2

Rabka-Zdrój Kuchnia 1

Mszana Dolna Sypialnia

Zobacz nasze Realizacje

Często wyobrażamy sobie produkcję mebli jako dość skomplikowany, ręczny proces wymagający 100% zaangażowania stolarza w stworzenie kompletnego mebla. Przekonaj się sam, jak wygląda nowoczesna produkcja mebli w naszej firmie.